میانگین امتیاز3/5 - (2 امتیاز)

سوالات متداول

چرا به خرید فالوور فراوان نیاز داریم؟

ما یک شرکت مشتری محور هستیم، این یک اصل در شرکت ماست، که همیشه حق با مشتری میباشد. این بدان معناست که ما همیشه بهترین و حرفه ای ترین خدمات را برای هر مشتری اراِئه میدهیم که شما در حال استفاده از هر کدام از خدمات سایت ما باشید و همچنین میتوانید مطمئن باشید که عالی ترین نتیجه را با ممبرویچ کسب خواهید کرد.

چرا خدمات ممبرویچ نسبت به رقبا قیمت های مقرون به صرفه ای دارد؟

اولین و مهمترین دلیل، ما ارزان نمیفروشیم!! مگه میشه؟! بله چون قیمت این سرویس ها همین مقدار میباشد و متاسفانه 99درصد همکاران گرامی همین سرویس ها را با سود بسیار بالایی به فروش میرسانند.
دومین دلیل، رضایت مشتریان عزیز است که همین سبب پیشرفت و رونق کارماست.

آیا اطلاعات من محرمانه می مونه؟

صددرصد بله! تیم ممبرویچ به شما تضمین میدهد که اطلاعات شما به هیچ وجه نزد هیچکس قرار نخواهد گرفت مگر به دستور مقام محترم قضایی و یا پلیس فتا.

تحویل سفارشات در ممبرویچ چه قدر زمان می برد؟

زمان برای شما مهم است، شما آماده شروع یک کسب و کار هستند، تیم پشتیبانی ممبرویچ تمام سفارشات را در سریعترین زمان ممکن برای شما ثبت میکند و درخواست شما ساعتی بعد از سفارش پدیدار میشوند و تا کامل شدن سفارش ما در کنار شما هستیم.

آیا اعضای خریداری شده ریزش هم دارند؟

طبیعی ست که ممبر واقعی ریزش داشته باشد، میزان ریزش به نوع و کیفیت مطالب کانال بستگی دارد که این امر بدیهی است، قطعا افزایشی که ریزش نداشته باشد، اعضا فیک هستند.

آیا برای دریافت خدمات اینستاگرام باید پسورد خودرا به شما بدهیم؟!

قطعا خیر، تمام مراحل تهیه فالوور، لایک و کامنت و دیگر خدمات ما به هیچ عنوان نیازی به پسورد شما نیست.
فقط پیج شما باید در حالت عمومی با قابل دیدن برای همه باشد، دقت داشته باشید پیج خصوصی به هیچ وجه خدمات را دریافت نمی کند.

آیا خرید فالوور اینستاگرام باعث بن شدن پیج من می شود؟!

البته که خیر چون که دارید از ممبرویچ خرید می کنید!!
تیم متخصص ما با جدیدترین متدها، فالوورها را به سمت پیج شما هدایت می کند به طوریکه کاملا طبیعی به نظر بیاید. ما در ممبرویچ امنیت را در درجه اول در نظر میگیریم. پس با خیال راحت فالوور های خود را تهیه کنید و از نتایج لذت ببرید.

بله قطعا ممبرویچ کیفیت این نوع کانال ها با ممبر های کاملا ایرانی و واقعی و تضمین میکنه 

گروه اماده تلگرام به عنوان یک خدمت با کیفیت فوق العاده در ممبرویچ وجود دارد که میتواند کمک زیادی به دیده شدن و روند اعتبار شما در حوزه تلگرام کند.ممبر های گروه اماده تلگرام واقعی و ایرانی هستند و حتی چت نیز میکنند .شما میتوانید از این پتانسیل جهت پیشرفت کسب و کار خودتان استفاده کنید.